Лизоформин 3000, 1л

Купить Лизоформин 3000, 1л

Артикул: 00000001074
Основной склад: В наличии (3 шт.)
550 грн.

Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас.%: глутаровий альдегід - 9,5; гліоксаль - 7,5; дидецилдиметиламоній хлорид - 9,6 (діючі речовини); решта - неіоногенні ПАР, інгібітори корозії, стабілізатори, барвники, ароматична речовина, вода до 100,0.
Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Концентрований розчин.

Засіб являє собою прозору рідину синього кольору, з характерним запахом глутарового альдегіду, добре розчинний у воді, виявляє мийні властивості. Робочі розчини не пошкоджують вироби медичного призначення з металу, гуми, полімерних матеріалів, скла та фарфору, не спричиняють корозії конструкційних матеріалів з високосортної криці, не фіксують білкові забруднення, не подразнюють шкіру.

Призначення засобу. "Лізоформін® 3000" призначений для дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції та передстерилізаційного очищення, а також стерилізації виробів медичного призначення із металу, скла, гуми, полімерних матеріалів (включаючи хірургічні та стоматологічні інструменти, жорсткі та гнучкі ендоскопи та інструменти до них), для поточної та заключної дезінфекції у закладах охорони здоров'я та вогнищах інфекцій бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірусної (включаючи парентеральні вірусні гепатити, ВІЛ-інфекцію, поліомієліт) етіології та кандидозах; для профілактичної дезінфекції на підприємствах фармацевтичної і косметичної промисловості, на об'єктах комунально-побутового і готельного господарства та транспорту.

Спектр антимікробної дії. "Лізоформін® 3000" виявляє бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні, фунгіцидні та спороцидні властивості.
Токсичність та безпечність засобу. "Лізоформін® 3000" за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок відповідно до вимог ГОСТу 12.01.007-76 належить до 3-го класу помірно небезпечних речовин (ЛД50 для білих щурів - 1,6 мл/кг) та до мало небезпечних при нанесенні на шкіру (4-й клас) - 8,0 мл/кг.

Концентрат засобу подразнює шкіру, слизову оболонку очей та верхніх дихальних шляхів. У пропонованих до застосування концентраціях не подразнює шкіру.

Объем1000 мл
ПроизводительСНГ
Загрузка